ETKİNLİKLERİMİZ


 • İmza Günü

  8 Kasım'da çocuk kitapları yazarı Gönül Simpson projeksiyon eşliğinde bir öyküsünü anlatıp, çocuklarımızın kitaplarını imzalayarak, bize özel bir gün yaşattı. 


  Devamı

 • Atatürk Anıtı Gezisi

  10 Kasım'da Atamız'ı anmak için çocuklarımız Bostanlı Atatürk Anıtı'nı ziyarete gidip, Ataları'na onun için hazırladıkları etkinlikeri ve çiçekleri bıraktılar.


  Devamı

 • Veteriner Gezisi

  15-16 Kasım'da Kedi projemiz kapsamında Işıklı Kybele Veteriner Kliniği'ni ziyarete gittik. Çocuklarımız Veteriner hekim Fatih Işıklı'dan kediler hakkında bilgi alıp, ona önceden hazırladıkları soruları sordular. Bir kedinin nasıl muayene olduğunu, nasıl aşılandığını gördüler. Hayvanların da bebekler gibi küveze koyulabildiğini, kulaklarına, derilerine ekrandan büyütülerek bakılabildiğini görerek öğrendiler. Kedilerin kanatlı hayvan etini, balıktan daha çok sevdiklerini duyunca biraz şaşırdık. Fatih abilerini o kadar çok sevdiler ki, çocuklarımızdan birkaçı okula döndüğümüzde  kedi doktoru (veteriner hekim :) )  olmak istediklerini söylediler.


  Devamı

 • Trafik Parkı Gezisi

  14 Aralık'ta L>alelerimiz Bostanlı Trafik Eğitim Parkı'na gidecekler. Orada trafik kurallarını öğrenip, eğitim pistinde bisikletlerle ve yaya olarak kurallar üzerine pratik yapacaklar. 


  Devamı

 • Kedi Partisi

  Çocuklarımız projeninin bitişini bir kedi partisiyle kutlamak istediler. Proje süresince hazırladıkları kuyrukları, kulakları ve kedi papyonlarını takarak, kedili şarkılar söyleyip dans edecekler. 


  Devamı

 • Kedi Sergisi

  26 Kasım Cumartesi günü, çocuklarımızın Kasım ayı boyunca yaptıkları proje çalışmalarını görmek, çalışmaları esnasında yaptıklarını projeksiyondan izlemek ve hazırlayacakları minik gösterilerinin tadını çıkarmak için bütün velilerimizi yeni okulumuz Panda "Kardeş"e bekliyoruz. 


  Devamı

 • Işıltan Uşaklıgil ile Müzikli Saatler

  29 Kasım'da çocuklarımız muzik öğretmeni ve izci lideri sevgili Işıltan Hocamız'la şarkılar söyleyip, izci oyunları oynayacaklar. 


  Devamı

Haritada Yerimiz

Ulaşım için google haritalardan yerimizi görmek için tıklayınız.

Eğitim Saatlerimiz

Panda Anaokulu eğitim saatlerimiz için tıklayınız.

0(232) 370 75 00

0(232) 324 09 34

iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

Beslenme Listesi

Her ay velilerimize beslenme listelerini elden vermekteyiz.