ETKİNLİKLERİMİZ

 • Işıltan Uşaklıgil ile Müzikli Saatler

  29 Kasım'da çocuklarımız muzik öğretmeni ve izci lideri sevgili Işıltan Hocamız'la...

  Devamı
 • Kedi Sergisi

  26 Kasım Cumartesi günü, çocuklarımızın Kasım ayı boyunca yaptıkları proje çalışmal...

  Devamı
 • Kedi Partisi

  Çocuklarımız projeninin bitişini bir kedi partisiyle kutlamak istediler. Proje süresince hazırl...

  Devamı
 • Trafik Parkı Gezisi

  14 Aralık'ta L>alelerimiz Bostanlı Trafik Eğitim Parkı'na gidecekler. Orada trafik kurallarını &...

  Devamı

HAKKIMIZDA

Kurucu : Uzman Psikolog Şule MIZRAKÇI
Lisans: Boğaziçi Üniversitesi Psikoloji Bölümü 
Yüksek Lisans:​ Ege Üniversitesi Gelişim Psikolojisi​

Gençlik yıllarımdan itibaren çocuklara olan yoğun sevgim ve ilgim, Psikoloji okurken Çocuk Gelişimi ve Eğitimi'ne yönelmeme ve uzmanlık alanı olarak Gelişim Psikolojisi'ni tercih etmeme neden oldu. Mesleki hedefim olan anaokulu yöneticiliği,  1992 yılında Panda'yı hayata geçirdiğimizde gerçekleşti. Sevgiyle özenle büyüttüğümüz Mavişehir Panda’mıza bu yıl hep hayalini kurduğumuz bir kardeş geldi.  İkinci okulumuza bu nedenle Panda Kardeş adını verdik. Panda Kardeş’in özelliği binasının sevgili eşim Yük. Mimar Savaş Mızrakçı tarafından, çocuklarımızın ve bizim tüm hayallerimizi gerçekleştirecek şekilde temelden masalsı bir ifadeyle anaokulu olarak inşa edilmiş olması. Bugün Panda Anaokulları 25 yaşında ve hala ilk günkü heves ve enerjiyle çocukların iyi bir eğitim almaları, iyi birer insan olmaları, aile sıcaklığından okul yaşamına yumuşacık geçiş yapmaları ve burada çok mutlu olmaları için çalışıyorum. Yavrularını bize emanet eden ailelerle kurulan dostluklar işimin apayrı ve keyifli bir diğer yönü. Onların desteği, sevgili meslektaşım Süreyya Erülker'le olan uyumlu birlikteliğimiz ve işlerini sevgi ve özveriyle yürüten öğretmen arkadaşlarımla birlikte iyi bir ekip çalışması çıkardığımızı düşünüyorum.  Mutlulukları için çalıştığım çocuklarım, siz de benim iş yaşamımı şölene dönüştürüyorsunuz, hepinize kucak dolusu sevgiler.

 

 
 
 

 

 

Sorumlu Müdür : Psikolog Süreyya ERÜLKER
Lisans: Ortadoğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü

Üniversite eğitimimi tamamladıktan sonra, iş yaşamıma Ankara'da bir anaokulunda öğretmenlik yaparak başladım. Bir kaç ay içinde çocuklarla birlikte olmanın ne kadar keyifli olduğunu  onlara verilen her bilginin, sevginin, emeğin çoğalarak geri döndüğünü gördüm. Mesleğimi uygulamak için en uygun ortamın anaokulu olduğuna karar verdim.  İzmire yerleşince henüz okulları tanımadığım için  okul öncesi eğitim kitapları üreten bir yayın evinde danışmanlık yaptım. Bu dönemde İzmir Karşıyaka'da pek çok anaokulu ve kreş ile tanışma şansım oldu. Eğitim yaklaşımı ve sıcak ortamı ile dikkatimi çeken  Mavişehir Panda Anaokulu ile 1996 yılında yollarımız kesişti. 21 yıldır Panda'da psikolog ve yönetici olarak çalışıyorum. 

Panda benim evim. Öyle bir ev ki içinde çocuklarım, hepsi de aynı anda yemek, oynamak, öğrenmek, eğlenmek, gezmek isteyen. Bu isteklerin hepsini yerine getirmek ne kadar zaman, ne kadar emek de gerektirse, tarifi olmayan büyük bir zevk. 

 

 
 
 
 

                   Çocuklarımıza kendi rengini koruyarak, diğer renklerle bütünleşebileceği sağlıklı bir eğitim ve sevgi

                   ortamı yaratmayı amaçlıyoruz. Çocuklar hepimizin, her şey çocuklar için.

Haritada Yerimiz

Ulaşım için google haritalardan yerimizi görmek için tıklayınız.

Eğitim Saatlerimiz

Panda Anaokulu eğitim saatlerimiz için tıklayınız.

0(232) 370 75 00

0(232) 324 09 34

iletişim bilgilerimiz için tıklayınız.

Beslenme Listesi

Her ay velilerimize beslenme listelerini elden vermekteyiz.